armijai-ir-civiliams

Aic.lt

UAB “Baltijos arsenalas” – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veiklą vystanti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, importuojanti prekes iš įvairių pasaulio šalių, prekiaujanti Lietuvoje ir eksportuojanti į aplinkines valstybes.
Pirmoji mūsų militaristinė parduotuvė “Armijai ir civiliams” buvo įkurta 1998 metais Kaune. Šiuo metu mes turime keturias mažmeninės prekybos parduotuves trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir parduotuvę internete, kurioje interesantai gali lengvai ir patogiai apžiūrėti prekių foto, paskaityti jų aprašymus, užsisakyti ir apmokėti internetu, gauti pageidaujamas prekes tiesiai į namus ar darbovietes!
Šiose parduotuvėse mes prekiaujame įvairiomis kariškomis ir militaristinio stiliaus prekėmis: kariška apranga, avalyne ir ekipuote; taktine avalyne, apranga ir aksesuarais teisėsaugininkams bei apsaugos darbuotojams; darbo rūbais ir batais ; turizmo (stovyklavimo) reikmenimis kariams ir civiliams; šratasvydžiui skirtomis ginklų imitacijomis ir įranga.

Aplankyk!

UAB “Baltijos arsenalas” – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veiklą vystanti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, importuojanti prekes iš įvairių pasaulio šalių, prekiaujanti Lietuvoje ir eksportuojanti į aplinkines valstybes. Pirmoji mūsų militaristinė parduotuvė “Armijai ir civiliams” buvo įkurta 1998 metais Kaune. Šiuo metu mes turime keturias mažmeninės prekybos parduotuves trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir parduotuvę …

Review Overview

Asortimentas - 10
Info detalumas - 10
Aptarnavimas - 9
Svetainės paprastumas - 7

9

User Rating: Be the first one !
9

About Gabriele M.

Leave a Reply