Home / Naujienos / Baigiamas grupių darželiuose formavimas
Baigiamas grupių darželiuose formavimas

Baigiamas grupių darželiuose formavimas

Baigiamas grupių darželiuose formavimas

2014 06 03

www.vilnius.lt

Šiuo metu yra baigiamos formuoti grupės sostinės darželiuose. Šios savaitės pabaigoje į ugdymo įstaigas jau bus priimta 5250 vaikų, iki metų pabaigos – 6630 vaikų.

Dalis tėvelių, jau gavo asmeninius pranešimus elektroniniu paštu su informacija, kokiame darželyje skirta vieta jų vaikui ir iki rugpjūčio 1-osios būtina pateikti visus reikiamus dokumentus. Papildomai tevėliai bus informuoti ir mobiliąja trumpąja žinute (SMS). Kiti pranešimus gaus tuomet, kai darželiuose atsiras papildomų vietų. Vien šią savaitę darželiuose atsiras 500 vietų, daliai buvusių darželinukų išėjus į mokyklas.

Artėjant rugsėjo pirmajai dalies registruotų vaikų tėvų neatvyksta sudaryti sutarčių ar tiesiog atsisako vietos darželyje. Atsisakiusiųjų lankyti darželius skaičius kasmet vidutiniškai siekia apie 300, tada į šias vietas pateks šiuo metu užsiregistravę vaikai.

Taip pat planuojama, kad iki sausio bus sukurta 1380 naujų vietų.  Pavyzdžiui,  optimizuojant patalpas lopšelyje – darželyje „Aušrinė“ bus sukurta 60 vietų, suremontavus Žolyno g. 47 esančias patalpas bus papildomai sukurta 80 vietų. Taip pat šiuo metu statomas naujas 220 vietų darželis Santariškėse, kuris duris atvers rudenį. Kitais metais  Žirmūnų g. 32 bus naujas 220 vietų lopšelis darželis „Ąžuolas“, taip pat naujas 220 vietų darželis bus įsteigtas buvusios Šalomo Aleichemo gimnazijos patalpose Viršuliškėse.

Tėveliams primename, kad, gavę pranešimą, turite atvykti į darželį ir iki rugpjūčio 1 d. pateikti šiuos dokumentus: gimimo liudijimą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir šių dokumentų kopijas, gydytojų pažymą ir dirbančių tėvų pažymą, patvirtinančią, kad įstaigos (įmonės) teikiamoje metinėje A klasės išmokų deklaracijoje gyvenamoji vieta nurodyta Vilniaus miesto savivaldybė.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad sutartį gali pasirašyti tik tėvai arba globėjai, kuriems globos teisė nustatyta teisės aktų numatyta tvarka.

 

 

 

About Gedas

Leave a Reply