Home / Gamta / Aktualu / Brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais
Brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais

Brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais

 Brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais

2014 09 11

www.am.lt

Atsakomybė už neteisėtą medžioklę gerokai sugriežtėjo – tai pajuto su inspektoriais pastaraisiais mėnesiais akis į akį susidūrę pažeidėjai. Netekti automobilio, kuriuo buvo vežama neteisėtai sumedžioto gyvūno skerdiena, rizikuoja jau šeštas pažeidėjas taigi brakonierių automobilių parkas gali sumažėti jau net 6 automobiliais.

Rugsėjo 8-osios rytą Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnams, vykdžiusiems reidą, įkliuvo pilietis, visureigio bagažinėje gabenęs šviežiai išdorotą suaugusio šerno skerdieną.

Patikrinę sumedžiojimo aplinkybes, kurias nurodė pažeidėjas, aplinkosaugininkai jokių teisėtą medžioklę patvirtinančių faktų nenustatė. Už neteisėtą sumedžioto žvėries dorojimą ir gabenimą vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Iš jo paimtas automobilis ir šerno skerdiena.

Medžiaga bus perduota teismui. Pažeidėjui gresia bauda nuo 3 iki 6 tūkst. litų. Jis taip pat gali netekti automobilio ir gali būti įpareigotas atlyginti žalą gamtai – daugiau kaip 5 tūkst. litų. Dėl to spręs teismas.

 

 

About Gedas

Leave a Reply