Home / IT / Bus įdarbinta 150 IT specialistų
Bus įdarbinta 150 IT specialistų

Bus įdarbinta 150 IT specialistų

Bus įdarbinta 150 IT specialistų

2014 04 15

www.vilnius.lt

Pasaulyje lyderiaujanti internetinių portalų kūrimo platforma „Wix“ atidarė naują biurą Vilniuje. Planuojama, kad jame dirbs per 150 informacinių technologijų (IT) specialistų.

„Wix“ būstinė yra Tel-Avive (Izraelis), o biurai veikia San Franciske (JAV), Niujorke (JAV), Dnepropetrovske (Ukraina) ir Vilniuje.

Naujajame biure Vilniuje sukurtos darbo vietos IT specialistams, tris posėdžių kambariai su garso izoliacija, poilsio zona ir technologiškai išmani virtuvė.

Savo veiklą Lietuvoje „Wix“ pradėjo praėjusių metų rudenį. Patikimą HTML5 tinklalapių kūrimo įrankį siūlanti bendrovė leidžia daugiau nei 46 mln. naudotojų visame pasaulyje kurti, valdyti ir internete talpinti modernius tinklalapius be jokių programavimo ar dizaino žinių. „Wix“ svetainėje savo puslapius jau yra susikūrę ir apie 50 tūkstančių lietuvių.

2014 m. The Financial Times leidinys FDI Magazine, publikuojantis naujienas apie tiesiogines užsienio investicijas ir pasaulinę apžvalgą apie investicijas, Vilniui skyrė pirmą vietą pagal ekonominį investicijų efektyvumą. Vilnius aplenkė tokius miestus kaip Gdanskas (Lenkija), Brno (Slovakija), Talinas (Estija). Per 2011 – 2013 m. laikotarpį „FDI Markets“ duomenimis Vilniuje pradėti įgyvendinti 56 tarptautiniai investiciniai projektai, sukursiantys beveik 4 tūkst. darbo vietų.

About Gedas

Leave a Reply