Home / Sportas / Kitos Sporto Šakos / Didžiausias šalyje sporto festivalis
Didžiausias šalyje sporto festivalis

Didžiausias šalyje sporto festivalis

Didžiausias šalyje sporto festivalis

2014 07 15

www.vilnius.lt

Rudenį Vilniuje vyks didžiausias šalyje sporto festivalis. Renginys apjungs dvi jau tradicinėmis tapusias sporto šventes – sostinės sporto mugę ir galiūno Žydrūno Savicko vardu pavadintą jėgos sporto šakų tarptautinį turnyrą.

Spalio mėnesio 4–5 dienomis vyksiantis festivalis vilniečius ir miesto svečius pakvies į Lietuvos parodų ir kongresų centrą “Litexpo”. Organizatorių teigimu, sporto šventė bus sudaryta iš trijų dalių. Apsilankiusieji „Litexpo“ centre galės susipažinti su sostinėje veikiančiais įvairiausių sporto šakų klubais, mokyklomis ir būreliais, sudalyvauti sporto prekių ir įrangos parodoje bei „Savickas Classic“ galiūnų turnyre išvysti stipriausios planetos sportininkus.

Planuojama, kad renginys suvienys apie 200 sporto mieste veikiančių sporto organizacijų, o į tarptautinį „Savickas Classic“ turnyrą, jungiantį įvairias jėgos sporto šakas, ketina atvykti apie 2 tūkst. dalyvių iš 20 valstybių.

Jau trečius metus organizuojamame „Savickas Classic“ turnyre vyks ne tik pasaulio galiūnų čempionų lygos etapas, bet varžysis ir Europos galiūnai mėgėjai. Turnyrą tiesiogiai transliuos „Eurosport“ televizija. Taip pat bus rengiamos rankų lenkimo varžybos, štangos spaudimo, prisitraukimų, gatvės gimnastikos, imtynių turnyrai.

 

 

 

About Gedas

Leave a Reply