Home / Sportas / Krepšinis / „Heat“ klubo pergalė pusfinalio serijoje
„Heat“ klubo pergalė pusfinalio serijoje

2014 05 13

Lebronas Jamesas pasiekė asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose varžybose, o jo atstovaujama Majamio „Heat“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo. Čempionės titulą ginanti ekipa svečiuose 102:96 (27:22, 29:27, 23:27, 23:20) palaužė Bruklino „Nets“ klubą ir konferencijos pusfinalio serijoje (iki keturių pergalių) jau pirmauja 3:1. Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas dar buvo lygus (94:94), tačiau Chrisas Boshas pataikė iš toli (97:94), o baudos metimų loterijoje lemiamomis akimirkomis sėkmė lydėjo svečius. Rungtynių didvyriu tapo L.Jamesas, kuris nugalėtojams per 43 minutes pelnė 49 (dvitaškiai 13/18, tritaškiai 3/6, baudos 14/19) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, sykį suklydo bei 5 kartus prasižengė. 15 taškų prie pergalės pridėjo Dwyane‘as Wade‘as (dvitaškiai 7/13), 12 – Ch.Boshas (tritaškiai 2/6), 11 – Ray’us Allenas (tritaškiai 1/5, 7 atk. kam.). Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Joe Johnsonas (18 tšk., dvitaškiai 3/8, tritaškiai 2/7), Paulas Pierce’as (16 tšk., dvitaškiai 6/7, tritaškiai 0/4, 7 atk. kam.), Deronas Williamsas (13 tšk., dvitaškiai 4/11, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Shaunas Livingstonas (13 tšk.) bei Alanas Andersonas (10 tšk., tritaškiai 2/4). Penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Majamyje.