Home / IT / Įdomu / „ HP “ pristatė profesionalams skirtus planšetinius kompiuterius
hp-elite-pad

„ HP “ pristatė profesionalams skirtus planšetinius kompiuterius

Hp naujoji planšetė

„Hewlett-Packard“ stiprina savo pozicijas planšetinių kompiuterių segmente – kompanija iš karto pristatė du skirtingus planšečių modelius, orientuotus į verslo klientus ir tuos pirkėjus, kuriems svarbiausia kokybė ir kompiuterio techninės galimybės, o ne kaina.

Naujausi „HP“ planšetai – „ElitePad 1000 G2“ bei „ProPad 600“ veiks su „Intel“ platforma ir Windows“ 8.1 operacine sistema. Skelbiama, jog abi šios planšetės skirtos tikriems profesionalams, tačiau jų parametrai ir kaina

 bus skirtinga – galingiausia ir brangiausia yra planšetė „ElitePad 1 000 G2“, o kiek pigesnė kuklesniais parametrais – „ProPad 600“.

Priminsime, jog „HP“ kompanija nėra naujokė planšečių rinkoje, tik jos gaminiams sunku konkuruoti su rinkos lyderiais. Kaip matyti tolesnėje nuorodoje, ir Lietuvoje parduodami HP planšetiniai kompiuteriai pasižymi plačia įvairove bei dar platesniu kainos diapazonu – nuo kelių šimtų iki penkių tūkstančių litų.

Pristatydama naujienas, kompanija HP išskirtinį dėmesį skyrė „ElitePad 1 000 G2“ planšetei ir ne vieną kartą akcentavo, jog tai yra sprendimas verslo segmentui. Mat ši planšetė su papildomais priedais, viso dydžio HDMI jungtimi bei galinga technine įranga puikiai tiks vietoj įprasto nešiojamo kompiuterio.

Verta paminėti, jog „ElitePad 1000 G2“ planšetė yra gerokai patobulintas 2012 metų rudenį išleistos ir jau prekyboje esančios „HP ElitePad 900“ planšetės tęsinys – pateiktoje nuorodoje susipažinsite su detaliomis planšetės techninėmis charakteristikomis bei lietuviška kaina.

„ElitePad 1000 G2“ planšetės širdis – 64 bitų „Intel Atom“ procesorius, dirbantis petys petin su 4GB dydžio operatyvine atmintimi LPDDR3-1067. Savo duomenys vartotojai galės saugoti 64 arba 128 GB talpos flash tipo atmintyje.

Planšetė turės 10″ įstrižainės lietimui jautrų,1920×1200 taškų raiškos WUXGA ekraną. Be to, jį nuo mechaninių pažeidimų saugos „Corning Gorilla Glass 3“ stiklas.

Be to, planšetinis kompiuteris galės pasigirti vidiniais ryšio moduliais standartui 802.11 a/b/g/n (2×2) bei Bluetooth 4.0 LE, pagal pageidavimą bus galima įsigyti planšetes su 3G ir 4G LTE modemais. Priekinė vaizdo kamera bus 2.1 Mpx, o galinė – 8 MpX raiškos.

„ElitePad 1000 G2“ visas šias gėrybes sutalpins į 9,2 mm storio korpusą, o svers 680 gramų. Be to, planšetinį kompiuterį bus galima valdyti pirštais, jutikliniu pieštuku ir balsu. Prie viso šito pirkėjai gaus ir verslo reikmės skirtų programų paketą.

Žymės: It, Hp, Planšetės

technologijos.lt

About Jonas Tautvydas

Leave a Reply