Home / Sportas / Krepšinis / J.Bertomeu: NBA norinčios žaisti Europos komandos turėtų turėti 130 mln. JAV dolerių biudžetą
jordi-bertomeu

J.Bertomeu: NBA norinčios žaisti Europos komandos turėtų turėti 130 mln. JAV dolerių biudžetą

J.Bertomeu: NBA norinčios žaisti Europos komandos turėtų turėti 130 mln. JAV dolerių biudžetą

Toliau netyla kalbos apie galimą Europos klubų priėmimą į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). Kiek anksčiau apie tai kalbėjo komisaras Adamas Silveris, o šį kartą savo nuomonę išsakė Eurolygos bosas Jordi Bertomeu.

Pasak ispano, Eurolygos klubų priėmimas į NBA yra sudėtingas procesas, kuriame svarbų vaidmenį vaidins ir biudžetai, ir skirtingų šalių įstatymai. Vis dėlto, derybos dėl bendro projekto vyks toliau.

„Jeigu norime, kad NBA atvyktų, Europoje turėtų būti 5–6 stiprios komandos su mažiausiai 130 milijonų JAV dolerių biudžetu. Tai reiškia, kad bilietai į rungtynes kainuos po 100 eurų ir jie turės būti išpirkti kiekvienose rungtynėse. Mūsų televizijos partneriai turės mokėti penkiskart daugiau už teisę rodyti tokius susitikimus. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kaip veiks „algų kepurė“, kai viskas persikels į šešias skirtingas valstybes, skirtingus įstatymus ir mokesčius. Daugelis kalba apie NBA Europoje, bet pamiršta šiuos, mano minėtus, svarbius dalykus. Naujasis NBA komisaras yra puikus vyrukas ir mes su juo dar ne kartą susitiksime ir kalbėsime apie bendrą ateitį kartu“, – aiškino J.Bertomeu.

Palyginimui galima pasakyti, kad šiuo metu didžiausią biudžetą Eurolygoje turi Maskvos CSKA klubas. Kalbama, kad Rusijos čempionai per sezoną išleidžia kiek daugiau nei 50 milijonų JAV dolerių. Tai reiškia, kad norint žaisti NBA, rusams reikėtų biudžetą padidinti 2,5 karto.

J.Bertomeu: NBA norinčios žaisti Europos komandos turėtų turėti 130 mln. JAV dolerių biudžetą: šaltinis krepsinis.net

GAIRĖS: nba , Eurolyga , #Bertomeu

About ViktorijaS

Leave a Reply