Home / Naujienos / Keičiamas automobilių stovėjimo laikas raudonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose
Keičiamas automobilių stovėjimo laikas raudonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose

Keičiamas automobilių stovėjimo laikas raudonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose

Keičiamas automobilių stovėjimo laikas raudonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose

2014 05 13

www.vilnius.lt

Pranešame, kad 2014 m. gegužės 12–16 dienomis vykdomi mokamo automobilių stovėjimo laiko pakeitimai kelio ženkluose, esančiuose raudonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose.

Atlikus pakeitimus, vietinė rinkliava už automobilių stovėjimą raudonojoje zonoje bus renkama pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., žaliojoje zonoje pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 18 val. Primename, kad mėlynojoje zonoje rinkliava renkama pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o geltonojoje – pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 20 val., išskyrus Santariškių gatvėje – pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 val. iki 16 val., bei Turgaus, Rinktinės, Geležinkelio, Sodų ir Pylimo gatvės dalyje prie Halės turgaus – pirmadieniais–sekmadieniais nuo 8 val. iki 20 val.

Prašome vairuotojų būti atidžiais ir vadovautis kelio ženkluose pateikiama informacija.

Atkreipiame dėmesį, kad Vilniaus mieste už stovėjimą patogu mokėti naudojantis mobiliojo ryšio paslaugomis m. Parking atsiskaitymų sistemos pagalba. Mokant už stovėjimą per m. Parking atsiskaitymų sistemą nereikalinga išankstinė registracija ar lipdukas su brūkšniniu kodu, taip pat ši sistema padeda vairuotojams taupyti laiką ir pinigus – mokama už realiai stovėtą laiką „Start – Stop“ principu. Daugiau informacijos interneto svetainėje www.m-transportas.lt.

Taip pat primename, kad vairuotojų patogumui įdiegta elektroninių atsiskaitymų sistema, leidžianti sumokėti vietinę rinkliavą iš karto už visą mėnesį už automobilio stovėjimą mokamose vietose geltonojoje bei žaliojoje rinkliavos zonose – būdas sumokėti vietinę rinkliavą iš karto už visą mėnesį. Daugiau informacijos interneto svetainėje www.parking.lt.

About Gedas

Leave a Reply