Home / E-parduotuvės / Apranga / MissKiss.lt

MissKiss.lt

Nesvarbu, kiek tau metų ir koks tavo ūgis, visai nesvarbu, kiek sveri, kelintą liemenėlės ar kelnaičių dydi nešioji –  esi ypatinga, ir tai svarbiausia. Norime, kad taip ir jaustumeis – visur ir visada. Dėl to stengiamės džiuginti tavo kasdienybę dailiais raštais, patogiomis formomis, komforto jausmu, o ypatingas progas – šiuo tuo ypatingu ir jaudinančiu. MissKiss rūpinasi, kad tave puoštų tik aukščiausios kokybės patikimų prekės ženklų gamintojų apatiniai iš naujausių kolekcijų. Taip pat – kad kainos nesikandžiotų, o aptarnavimas vyktų sklandžiai. Viskas, ką išsirinksite iš MissKiss.lt el.parduotuvės bus laiku ir saugiai pristatyta mūsų patikimo partnerio – DPD Lietuva.

Aplankyk!

Nesvarbu, kiek tau metų ir koks tavo ūgis, visai nesvarbu, kiek sveri, kelintą liemenėlės ar kelnaičių dydi nešioji –  esi ypatinga, ir tai svarbiausia. Norime, kad taip ir jaustumeis – visur ir visada. Dėl to stengiamės džiuginti tavo kasdienybę dailiais raštais, patogiomis formomis, komforto jausmu, o ypatingas progas – šiuo tuo ypatingu ir jaudinančiu. MissKiss …

Review Overview

Asortimentas - 9.5
Info detalumas - 9.2
Aptarnavimas - 10

9.6

Summary : Labai didelis pasirinkimas. Kiekviena moteris tiek vyras rastų sau tinkamų prekių. Tačiau prieš aplankant puslapį reiktų turėti mažiausiai 16 metų.

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
10

About Gabriele M.

Leave a Reply