Home / Sportas / Futbolas / Nauja futbolo treniruočių aikštė
Nauja futbolo treniruočių aikštė

Nauja futbolo treniruočių aikštė

Nauja futbolo treniruočių aikštė

2014 07 09

www.vilnius.lt

Vilniaus miesto savivaldybės taryba šiandien pritarė detaliojo sklypo planui Žolyno gatvėje. Šioje teritorijoje planuojama įrengti naują futbolo aikštę su žiūrovų tribūnomis, pagalbinėmis ir persirengimo patalpomis. Šiuo metu rengiamame projekte numatyta 80 metrų ilgio ir 55 metrų futbolo aikštė, atitinkanti įprasto mokyklinio stadiono išmatavimus, tinkanti treniruotėms, taip pat vaikų ir mėgėjų varžyboms.

Futbolo aikštėje numatyta dirbtinės žolės danga, atitinkanti UEFA dviejų žvaigždučių reikalavimus. Pasak miesto plėtros specialistų, ateity, esant poreikiui, būtų galimybė šį stadioną plėsti  iki 105 metrų – tai reikštų, kad  ilgis atitiktų tarptautinius standartus. Projekto autorius  – architektas Algirdas Kaušpėdas.

Ši apleista teritorija yra šalia Troleibusų parko. Prieš daugelį metų šioje vietoje buvo „Žalgirio“ klubo treniruočių, bet ne varžyboms skirta aikštė. Verslininkai į teritorijos sutvarkymą numatę investuoti iki 2.6 mln. litų. Svarstoma galimybė ne tik sutvarkyti stadioną, bet ir šalia plėtoti gyvenamųjų namų statybą. Numatyta, kad verslininkai įsipareigos iš pradžių pastatyti ir Vilniaus miestui neatlygintinai perduos stadioną ir tik po to galės statyti gyvenamuosius namus.

Posėdyje taryba pritarė siūlymui, kad sprendimas įsigalios tuomet, kai bus gautas Nacionalinės žemės tarnybos pritarimas detaliajam planui.

 

 

About Gedas

Leave a Reply