Home / Sportas / A.Paražinskaitė Ispanijoje iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę
akvile-parazinskaite-pateko-i-kita-etapa

A.Paražinskaitė Ispanijoje iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę

Puikų pasirodymą ITF serijos „Palmanova“ moterų teniso turnyre Ispanijoje tęsia  17-metė lietuvė Akvilė Paražinskaitė (WTA-980).

Lietuvos tenisininkė turnyro aštuntfinalyje ketvirtadienį 4:6, 6:1, 6:0 nugalėjo 19-metę olandę Kelly Versteeg (WTA-776) ir pateko į ketvirtfinalį.

Lietuvė nesėkmingai pradėjo susitikimą ir atsiliko 0:4. Nors vėliau ji sugebėjo priartėti prie varžovės (4:5), setą laimėjo olandė. Tačiau antrajame sete prasidėjo tikras A.Paražinskaitės dominavimas korte. Du likusius setus A.Paražinskaitė laimėjo įspūdingu rezultatu – 6:1, 6:0.

2 WTA vienetų reitingo taškus jau užsitikrinusi A.Paražinskaitė ketvirtfinalyje žais su 20-metėYuliana Lizarazo (WTA-898) iš Kolumbijos, kuri 6:4, 6:1 nugalėjo šeštą turnyro raketę vokietęKim-Alice Grajdek (WTA-635).

Perspektyvioji lietuvė Ispanijoje žaidžia jau trečiame turnyre iš eilės. Pirmajame A.Paražinskaitė nukeliavo iki finalo, o antrajame pralaimėjo aštuntfinalyje.

ITF serijos „Palmanova“ moterų teniso turnyro Ispanijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

A.Paražinskaitė Ispanijoje iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę: šaltinis sportas.lt

GAIRĖS: #Paražinskaitė , #ITF