Home / E-parduotuvės / Buitinė Technika

Buitinė Technika

 • Pigu.lt

  Pigu.lt

  Pigu.lt – internetinė parduotuvė, kurioje taupydami savo laiką ir pinigus galite maloniai apsipirkti...

 • Varle_lt

  Varle.lt

  VARLE – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompi...

 • pirk.lt

  Pirk.lt

  Pirk.lt – tai viena didžiausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje, priklausanti UAB Pirk LT, į...

 • otto-shop

  Otto.lt

  OTTO – didžiausia pasaulyje tarptautinė kompanija, dirbanti su užsakymais iš katalogų. Milijonai kli...

 • ZemaKaina

  ZemaKaina.lt

  Platus virtuvinės ir buitinės technikos, namų apyvokos, sporto, turizmo, vaikiškų prekių asortimenta...

Pigu.lt

Pigu.lt

Pigu.lt – internetinė parduotuvė, kurioje taupydami savo laiką ir pinigus galite maloniai apsipirkti neišeidami iš namų. Nuolatos investuodami į Pigu.lt prekybos sistemos tobulinimą, siekiame, kad apsipirkimas internete taptų neatsiejama kiekvieno Lietuvos piliečio gyvenimo dalimi, o Pigu.lt – įprasta apsipirkimo vieta.

Read More »

Varle.lt

Varle_lt

VARLE – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais technikos tiekėjais ir gamintojais iš Lietuvos ...

Read More »

Pirk.lt

pirk.lt

Pirk.lt – tai viena didžiausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje, priklausanti UAB Pirk LT, įkurtai 2009 metais. Įmonės filosofija Plačiausias prekių ir paslaugų pasirinkimas internete nuo kasdienio vartojimo iki prabangos prekių. Kokybiškas klientų aptarnavimas Lietuvoje ir visame Pabaltyje. Patogiausia ir išskirtinė internetinė ...

Read More »

Otto.lt

otto-shop

OTTO – didžiausia pasaulyje tarptautinė kompanija, dirbanti su užsakymais iš katalogų. Milijonai klientų visame pasaulyje naudojasi patogiu būdu apsipirkti internetu, o dėl OTTO profesionalumo ir ilgametės patirties, prekių kokybė bei paslaugų patikimumas niekuo nenusileidžia įprastiems apsipirkimams parduotuvėje.  

Read More »

ZemaKaina.lt

ZemaKaina

Platus virtuvinės ir buitinės technikos, namų apyvokos, sporto, turizmo, vaikiškų prekių asortimentas. Ypatingi pasiūlymai kasdien!

Read More »