Home / Sportas / Krepšinis / Pasaulio krepšinio čempionato proga – „ sirgalių stotis “
Pasaulio krepšinio čempionato proga – „ sirgalių stotis “

Pasaulio krepšinio čempionato proga – „ sirgalių stotis “

Pasaulio krepšinio čempionato proga – „ sirgalių stotis “

2014 09 01

www.vilnius.lt

Jau šį šeštadienį  (rugpjūčio 30 d.) startuosiantis pasaulio krepšinio čempionatas ir pirmasis Lietuvos krepšinio rinktinės pasirodymas jame su Meksikos komanda, tūkstančiams sirgalių suteiks progą ne tik stebėti dvikovas „sirgalių stotyje“, įsikursiančioje prie sostinės Baltojo tilto, bet ir duos startą specialiai šiam čempionatui sukurtam šokiui.

Fanų zonos prie Baltojo tilto idėjos autorius, grupės ŽAS narys bei renginių ir kelionių įmonės „MadeMyDay“ įkūrėjas, Linas Zareckas sako, kad tęsti masinio sirgalių susibūrimo po atviru dangumi idėją paskatino jos sėkmė dar Pasaulio futbolo čempionato metu.

„Šalyje, kurioje futbolas nėra labai populiarus, vien šių metų čempionato finalą fanų zonoje stebėjo apie 6 tūkst., o per visą futbolo čempionatą apsilankė daugiau nei 70 tūkst. žmonių. Šiais metais kartu su ilgametės Lietuvos krepšinio rinktinės rėmėjos, bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“, pagalba tikimės sulaukti mažiausiai 50 tūkst. sirgalių šios fanų zonos veikimo metu. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, ar toli nukeliaus mūsų rinktinė, bet mes tikime, kad šis pasaulio krepšinio čempionatas Lietuvai bus ilgas“,- pozityvių vilčių neslepia L. Zareckas.

Fanų zona prie Baltojo tilto nuo šio čempionato starto šeštadienį taps simboline „sirgalių stotimi“, kuri tūkstantinę krepšinio mėgėjų minią pasitiks ne tik didesniu nei futbolo čempionato metu, bet ir kokybiškesniu LED ekranu, Lietuvoje sėkmės himnu tapusia ŽAS daina „Fortūna“ bei specialiai šiam sporto įvykiui sukurtu krepšininkų palaikymo šokiu.

„Klubo „Šokiai.lt“ choreografai sukūrė energingą šokį, kurio filmavimas paženklintas net traumomis – mokytoja  Justina Inkrataitė išsinarino koją, tačiau jai tai nesutrukdys jau šį šeštadienį lipti ant scenos ir mokyti susirinkusius fanus, kaip šokio ritmu reikia palaikyti krepšininkus“,- tvirtina „sirgalių stoties“ organizatorius L. Zareckas.

Dar prieš pirmąjį renginį išmokti šokį sirgaliai gali internete arba atvykę į nemokamas šokių pamokas rugpjūčio 27 ir 29 dienomis klube „Šokiai.lt“.

L. Zarecko teigimu, milžiniškoje erdvėje prie Baltojo tilto bus tiekiamas maistas, gėrimai. Varžybų stebėjimui bus paruošta daugiau nei 800 šimtai sėdimų vietų, o greta jų tikrai vietos ras ir sirgaliai su savo pledais ar turistinėmis kėdutėmis.

 

About Gedas

Leave a Reply