Home / E-parduotuvės / Apranga / Patinka.lt
patinka

Patinka.lt

Patinka.lt atsirado todėl, kad vieni dalykai mums patinka, o kiti – nelabai. Norėjome pasidalinti pirmaisiais su Tavimi. Tai kas gi mums patinka?

Mums patinka pirkti. Todėl gerai žinome, kad perkant svarbu ne tik patogumas, bet ir smagumas. Kurdami patinka.lt, darėme viską, kad čia butu ne tik paprasta, bet ir smagu ieškoti, rinktis, dalintis atradimais su draugais. Tiesiog būtų lengva jaustis puikiai.

Mums patinka būti geresniems. Todėl norime Tau pasiūlyti daugiau nei kiti: didesnį ir vis augantį pasirinkimą, geresnes kainas, daugiau grožio ir jaukiai kutenančiu emocijų.

Mums patinka patikti. Todėl Tavo įvertinimas ir nuomonė čia yra patys svarbiausi. Nes norime, kad grįžtum ir galėtum pasakyti apie patinka.lt kažką gero. Pavyzdžiui, „Man patinka!“ 🙂

Aplankyk!

Patinka.lt atsirado todėl, kad vieni dalykai mums patinka, o kiti – nelabai. Norėjome pasidalinti pirmaisiais su Tavimi. Tai kas gi mums patinka? Mums patinka pirkti. Todėl gerai žinome, kad perkant svarbu ne tik patogumas, bet ir smagumas. Kurdami patinka.lt, darėme viską, kad čia butu ne tik paprasta, bet ir smagu ieškoti, rinktis, dalintis atradimais su draugais. …

Review Overview

Asortimentas - 9.5
Info detalumas - 7.5
Aptarnavimas - 8
Svetainės paprastumas - 6

7.8

User Rating: Be the first one !
8

About Gabriele M.

Leave a Reply