Pirk.lt

Pirk.lt – tai viena didžiausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje, priklausanti UAB Pirk LT, įkurtai 2009 metais.

Įmonės filosofija

Plačiausias prekių ir paslaugų pasirinkimas internete nuo kasdienio vartojimo iki prabangos prekių. Kokybiškas klientų aptarnavimas Lietuvoje ir visame Pabaltyje. Patogiausia ir išskirtinė internetinė parduotuvė.

Apie parduotuvę

Internetinė parduotuvė brandinta daugiau nei metus, sukūrusi naujausius, optimaliausius technologinius, logistinius, bei sandėliavimo sprendimus, subūrusi didelę profesionalų komandą, 2011 metais pradėjo veiklą Lietuvoje, o netrukus plės veiklą ir visame Pabaltyje.

Pirk.lt vartotojams siūlo platų, kainomis konkurencingą asortimentą Lietuvoje. Pirkėjui prekės pristatomos į jo pasirinktą, jam patogiausią atsiėmimo tašką.

Aplankyk!

Pirk.lt – tai viena didžiausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje, priklausanti UAB Pirk LT, įkurtai 2009 metais. Įmonės filosofija Plačiausias prekių ir paslaugų pasirinkimas internete nuo kasdienio vartojimo iki prabangos prekių. Kokybiškas klientų aptarnavimas Lietuvoje ir visame Pabaltyje. Patogiausia ir išskirtinė internetinė parduotuvė. Apie parduotuvę Internetinė parduotuvė brandinta daugiau nei metus, sukūrusi naujausius, optimaliausius technologinius, logistinius, bei …

Review Overview

Asortimentas - 10
Info detalumas - 9
Aptarnavimas - 10

9.7

Summary : Viskas ko reikia šeimai ir ne tik!

User Rating: 4.45 ( 1 votes)
10

About Gabriele M.

Leave a Reply