Home / Sportas / R.Berankis ir L.Grigelis pergalingai startavo turnyre Italijoje
berankis-ir-grigelis-sekmingai-startavo-turnyre-italijoje

R.Berankis ir L.Grigelis pergalingai startavo turnyre Italijoje

R.Berankis ir L.Grigelis pergalingai startavo turnyre Italijoje

Pirmadienį Bergame (Italija) prasidėjo ATP „Challenger“ serijos „Trofeo Faip-Perrel“ vyrų teniso turnyras, kuriame dalyvauja abu pajėgiausi Lietuvos žaidėjai – 23-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-153) ir metais jaunesnis Laurynas Grigelis (ATP-244).

Pirmajame vienetų varžybų rate R.Berankis užtikrintai per 1 valandą 15 minučių 7:5, 6:3 nugalėjo patyrusį 27-erių metų austrą Martiną Fischerį (ATP-187).

Pirmajame sete abu tenisininkai sėkmingai padavinėjo kamuoliuką ir niekam nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Seto lūžis įvyko tik dešimtajame geime, kai R.Berankis galų gale laimėjo varžovo padavimų seriją, o sekančiame geime įtvirtino pergalę pirmajame sete.

Antrąją mačo dalį lietuvis pradėjo labai galingai ir laimėjo jau pirmąjį geimą, kai kamuoliuką padavė varžovas. Iniciatyvą įgijęs lietuvis sėkmingiau žaidė ir likusioje seto dalyje, dar kartą laimėjo M.Fischerio padavimų seriją ir pateko į antrąjį ratą.

Reikėtų pažymėti tai, kad M.Fischeris viso mačo metu taip ir neturėjo nė vienos galimybės tašku laimėti R.Berankio padavimų serijos.

Lietuvis su austru yra susitikęs 2010 m. prestižinio „Grand Slam“ serijos „French Open“ turnyro kvalifikacijoje. Tuomet lemiamoje kovoje dėl vietos pagrindiniame etape 3:6, 6:4, 7:5 pranašesnis buvo M.Fischeris.

Aštuntfinalyje R.Berankio varžovu bus vengras Martonas Fucsovicsas (ATP-181), kuris pirmajame rate 6:3, 7:6 (7:3) susitvarkė su baltarusiu Jegoru Gerasimovu (ATP-257).


Tuo tarpu L.Grigelis po sunkesnės 1 valandos 39 minučių kovos 7:6 (9:7), 7:5 įveikė 28-erių metų nereitinguotą italą Andrea Falgheri, kuris turnyre dalyvavo gavęs vardinį kvietimą.

Pirmajame sete abu tenisininkai laimėjo po šešis geimus savo padavimų metu, tad viskas sprendėsi pratęsime. Papildomoje seto dalyje lietuvis pirmavo 6:3, tačiau neišnaudojo trijų progų tašku laimėti seto ir netrukus jau atsiliko 6:7. Sunkioje padėtyje atsidūręs L.Grigelis nepalūžo, atliko du neatremiamus padavimus ir galiausiai laimėjo pirmąjį setą.

Panašiai klostėsi ir antrasis setas. Abu tenisininkai ilgą laiką laimėjo geimus savo padavimų metu, kol galiausiai dvyliktajame geime L.Grigeliui pavyko laimėti italo padavimų seriją ir 7:5 laimėti antrąjį setą.

Kitame etape L.Grigelio varžovu bus italas Marco Cecchinato (ATP-168) arba britas Edwardas Corrie (ATP-324).

Už pergalę pirmajame rate tenisininkams atiteks 8 ATP vienetų reitingo taškai ir 730 eurų.

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Bergame prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų.

R.Berankis ir L.Grigelis pergalingai startavo turnyre Italijoje: šaltinis sportas.lt

GAIRĖS: Berankis , Grigelis , ATP

About ViktorijaS

Leave a Reply