Home / Sportas / F-1 / Sebastianas Vettelis čempionu gali tapti septynis kartus
schumacher-vettelis-cempionu-gali-tapti-www.wri2.net

Sebastianas Vettelis čempionu gali tapti septynis kartus

Michaelis Schumacheris: Sebastianas Vettelis čempionu gali tapti septynis kartus

Tokie žodžiai nuskambėjo iš septynis kartus F-1 čempiono Michaelio Schumacherio lūpų. Iš profesionalaus sporto pasitraukęs vokietis teigia nenustebsiantis jei „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis F-1 čempionu taps septynis kartus ir pagerins jo patie iškovotų titulų skaičių.

Šią savaitę duodamas interviu ispanų laikraščiui „Marca“ jaunasis vokietis pareiškė, jog lyginti jį su daugkartiniu F-1 čempionu yra tiesiog kvaila.

„Čempionu tapau tris kartus. Tai yra niekis palyginus su Michaelio septyniais titulais“, – sakė ketvirto titulo siekiantis S. Vettelis.

„Per keletą metų jo rekordo nepagerinsi. Taigi, aš apie tai net negalvoju. Pastarieji keletas metų man buvo tikrai geri, tačiau ateityje viskas gali pasikeisti.“

Septynis kartus F-1 čempionu tapęs M. Schumacheris mano, jog būtent S. Vettelis gali pagerinti jo praeityje pasiektus rekordus.

Tuo tarpu praeityje F-1 taip pat lenktyniavęs Hansas-Joachimas Stuckas abejoja, jog S. Vetteliui pavyks pakartoti M. Schuamcherio rekordą ir tapti čempionu septynis kartus.

„Laikai ir sąlygos visiškai skiriasi“, – pasakojo H.-J. Stuckas.

„Jei Schumacheris pasvajodavo apie naują priekinį sparną, jis jį turėdavo jau kitą dieną. Pagal dabartines taisykles tai yra tiesiog neįmanoma. Vieną dieną iš F-1 pasitraukus Adrianui Newey „Red Bull“ gali atsidurti visai kitokioje situacijoje.“

Sebastianas Vettelis čempionu gali tapti septynis kartus: daugiau skaitykite čia.

GAIRĖS: #Schumacheris , #Vettelis , #F1 , RedBull , Ferrari 

About ViktorijaS

Leave a Reply