Home / E-parduotuvės / Apranga / Starlike.lt

Starlike.lt

Starlike.lt– stilingų moteriškų drabužių parduotuvė internete. Esate tipiška 21-ojo  amžiaus mergina? Skubate, bėgate, derinate mokslą, darbą, šeimą? Ir kartais neturite laiko sau? Tam, kad būtumėte žavi ir stilinga Jums nereikia gaišti laiko perpildytame prekybos centre, nereikia bėgioti po miestą, kad nusipirktumėte širdžiai mielą suknelę. Jums tereikia užsukti į www.starlike.lt!

Drabužio reikia skubiai? Padarysime viską, kad gautumėte jį kaip įmanoma greičiau. Neapsisprendžiate ko tiksliai norite? Padėsime išsirinkti geriausią variantą. Skambinkite arba rašykite visais iškilusiais klausimais.

Aplankyk!

Starlike.lt– stilingų moteriškų drabužių parduotuvė internete. Esate tipiška 21-ojo  amžiaus mergina? Skubate, bėgate, derinate mokslą, darbą, šeimą? Ir kartais neturite laiko sau? Tam, kad būtumėte žavi ir stilinga Jums nereikia gaišti laiko perpildytame prekybos centre, nereikia bėgioti po miestą, kad nusipirktumėte širdžiai mielą suknelę. Jums tereikia užsukti į www.starlike.lt! Drabužio reikia skubiai? Padarysime viską, kad gautumėte …

Review Overview

Asortimentas - 9
Info detalumas - 10
Aptarnavimas - 10
Svetainės paprastumas - 7

9

Summary : Parduotuvė sekančioms mados tendencijas.

User Rating: 3.07 ( 5 votes)
9

About Gabriele M.

One comment

  1. Ačiū Vilniuslife.lt kolektyvui už įvertinimą. Starlike siunčia linkėjimus 😉

Leave a Reply