Home / E-parduotuvės / Apranga / Stylisimo.lt

Stylisimo.lt

Stylisimo – tai drabužių e-parduotuvė, skirta tiek moterims, tiek vyrams. Ši parduovė veikia nuo 2008m. (ankstesnis pavadinimas www.lilyoffrance.lt). 2012m. buvo pakeistas parduotuvės pavadinimas, pakoreguotas stilius, praplėstas asortimentas. 

Pagrindinis tikslas – pasiūlyti klientui gerą, kokybišką prekę už tinkamą kainą. Norime, kad kliento užsakymas būtų greitai ir kokybiškai įvykdytas, o klientas liktų patenkintas pirkiniu. Mums visada klientas yra pirmoje vietoje. Ir jis visada teisus. Todėl prekes pristatome per 1-3 dienas, nes dažnas klientas neturi laiko laukti.

Aplankyk!

Stylisimo – tai drabužių e-parduotuvė, skirta tiek moterims, tiek vyrams. Ši parduovė veikia nuo 2008m. (ankstesnis pavadinimas www.lilyoffrance.lt). 2012m. buvo pakeistas parduotuvės pavadinimas, pakoreguotas stilius, praplėstas asortimentas.  Pagrindinis tikslas – pasiūlyti klientui gerą, kokybišką prekę už tinkamą kainą. Norime, kad kliento užsakymas būtų greitai ir kokybiškai įvykdytas, o klientas liktų patenkintas pirkiniu. Mums visada klientas yra pirmoje vietoje. …

Review Overview

Asortimentas - 9.5
Info detalumas - 8.7
Aptarnavimas - 7.3
Svetainės paprastumas - 7.4

8.2

User Rating: Be the first one !
8

About Gabriele M.

Leave a Reply