Home / Renginiai Vilniuje / Šv. Kotrynos bažnyčia: Leon Somov & Jazzu koncertas
LEON_SOMOV_JAZZU

Šv. Kotrynos bažnyčia: Leon Somov & Jazzu koncertas

leon-somov-jazzu-vilniuslife-koncertas

M.A.M.A. muzikiniuose apdovanojimuose geriausia metų atlikėja pripažinta JUSTĖ ARLAUSKAITĖ – JAZZU kartu su ištikimu savo scenos partneriu LEONU SOMOVU visus savo gerbėjus kviečia vasarą pasitikti kartu su jais – birželio 8 d., šeštadienį, 20.30 val., išskirtiniame koncerte Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje.

Tarp Lietuvos, Londono ir Briuselio gyvenantis duetas jau seniai į savo koncertus nesutalpina visų norinčiųjų. Dainų tekstai keri paprastumu ir gilumu, kuriama muzika – nebijojimu ieškoti ir subtilia elegancija, o Jazzu balsui jau seniai ne tik gerbėjai, bet ir kritikai nešykšti pagyrų. Vos 2009 m. išleidęs pirmąjį solinį albumą, tais pačiais metais duetas jau skynė laurus MTV muzikos apdovanojimuose kaip geriausi Baltijos šalių atlikėjai.

Pernai pasirodė antrasis Jazzu ir L. Somov albumas, o vis daugiau planų užsienyje ir vis įtemptesnis darbų grafikas gerokai praretino koncertus Lietuvoje. Patys atlikėjai pripažįsta, kad juos kur kas dažniau galima išgirsti grojančius svetur, nei tėvynėje. Gerbėjų „žmoniškos“ elektroninės muzikos atlikėjais neretai vadinamam duetui netrūksta nei čia, nei prisijaukintuose užsienio didmiesčiuose.

Koncerto metu skambės patys geriausi šio dueto kūriniai. Subtilus vokalas, spalvingos melodijos – tai koncertas, kurio dar ilgai nesinorės pamiršti.

VilniusLife – Koncertas – Šv. Kotrynos bažnyčia: Leon Somov & Jazzu koncertas!

Kaina:  58 – 103 Lt, Bilietai.lt
Vieta:   Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Info:      www.kultura.lt

About Jonas Tautvydas

Leave a Reply