Home / Sportas / Futbolas / A.Turanas: „L.Messi yra iš kitos planetos “
Messi

A.Turanas: „L.Messi yra iš kitos planetos “

A.Turanas: „L.Messi yra iš kitos planetos “

Madrido „Atletico“ klubo saugas Arda Turanas po vakar vykusių Ispanijos „La liga“ čempionato varžybų prieš „Barcelona“ ekipą negailėjo pagyros žodžių oponentų superžvaigždei Lioneliui Messi teigdamas, jog jis yra iš kitos planetos.

L.Messi du mėnesius gydęsis pakinklių sausgyslės traumą šią savaitę grįžo ant žaliosios vejos su trenksmu, kada Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) taurės varžybose pasirodė po keitimo ir sugebėjo pelnyti 2 įvarčius.

A.Turanas po varžybų prieš „Barcelona“ vienuolikę, kurios baigėsi rezultatu 0-0, apsikeitė marškinėliais su argentiniečiu ir pripažino, kad per savo gyvenimą nėra matęs geresnio futbolininko.

„Lionelis Messi yra iš kitos planetos, jis ateivis. Mano manymu jis yra geriausias žaidėjas per visą futbolo istoriją“, – pasakojo A.Turanas.

„Barcelona“ klubo puolėjas yra kandidatas laimėti 2013 metų „Ballon d`Or“ apdovanojimą, kuris bus įteikiamas rytoj, Šveicarijos Ciuricho mieste. Dar du pretendentai laimėti prestižinį prizą yra Cristiano Ronaldo bei Franckas Ribery.

A.Turanas: „L.Messi yra iš kitos planetos“: šaltinis sportas.lt

GAIRĖS: Messi , Barcelona , Turan

About ViktorijaS

Leave a Reply