Home / Naujienos / Lietuvoje / Utena sėkmingai įgyvendino 11 ES projektų
Utena sėkmingai įgyvendino 11 ES projektų

Utena sėkmingai įgyvendino 11 ES projektų

Utena sėkmingai įgyvendino 11 ES projektų

2014 09 09

www.vrm.lt

Rugsėjo 6 d. vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dalyvavo Utenoje surengtose Aušros gatvės viešųjų erdvių rekonstrukcijos pabaigtuvėse.

Kreipdamasis į gausiai susirinkusius Utenos gyventojus bei miesto merą ministras sakė tikįs, kad kompleksiškai sutvarkytas ir atnaujintas Utenos kultūros centro pastatas ir aplinkinė teritorija duos didelę socialinę ir ekonominę naudą: pagerins gyvenamąją aplinką, suteiks galimybę organizuoti daugiau įvairių renginių, padidins miesto patrauklumą ne tik svečiams, bet ir investicijoms, naujų darbo vietų kūrimui. Rekonstruotas privažiavimo kelias bei įrengtos automobilių parkavimo vietos užtikrins miesto gyventojų bei svečių patogią susisiekimo infrastruktūrą, padidins eismo saugumą.

Visi šie daugiau nei 9 mln. Lt kainavę projekto darbai buvo finansuojami iš Vidaus reikalų ministerijos administruojamo ES fondo „Regioninių ekonomikos augimo centrų plėtra“. Tokių centrų Lietuvoje turime septynis. Vienas iš jų – Utena.

Galiu tik pasidžiaugti, teigė D. A. Barakauskas, kad vien šio fondo rėmuose uteniškiai jau įgyvendino arba baigia įgyvendinti 11 projektų, kurių finansavimui skirta daugiau nei 49 mln. Lt. Tai išties solidi parama Utenai, ypač žinant, kad metinis viso rajono biudžetas yra apie 100 mln. Lt.

Perkirpus atidarymo juostelę erdvėje prie Kultūros centro į dangų šovė naujojo fontano srovės.

 

About Gedas

Leave a Reply