Home / Sportas / Kitos Sporto Šakos / Vilniuje startuoja naujasis šiaurietiškojo ėjimo pamokų sezonas
Vilniuje startuoja naujasis šiaurietiškojo ėjimo pamokų sezonas

Vilniuje startuoja naujasis šiaurietiškojo ėjimo pamokų sezonas

Vilniuje startuoja naujasis šiaurietiškojo ėjimo pamokų sezonas

2014 09 08

www.vilnius.lt

Jau porą metų šiaurietiškojo ėjimo nemokamas pamokas Vilniuje organizuojanti VšĮ „Sveikas miestas“ visus vilniečius ir miesto svečius  vėl kviečia rudenį praleisti vaikštant su šiaurietiškomis lazdomis „DNB šiaurietiškojo ėjimo klube“.  Pamokas visiems ves gerai žinoma, profesionali VDNOWAS LT ir „Nordic Walking Style“ šiaurietiškojo vaikščiojimo mokyklos instruktorė Liliana Radzevičienė.

Nemokami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai vyks iki pat lapkričio mėnesio – tradiciškai antradieniais ir ketvirtadieniais Vingio parke prie estrados nuo 18.00 val.

Registracija į pamokas vyks vietoje. Neturintys šiaurietiškojo ėjimo lazdų,  galės jas įsigyti registracijos vietoje. Pirmoji „DNB šiaurietiškojo ėjimo klubo“ pamoka startuoja jau šį antradienį, rytoj, rugsėjo 9 d.

Skandinavijoje išpopuliarėjęs šiaurietiškasis ėjimas atrado daugybę įvairaus amžiaus pasekėjų  Vilniuje. Šiandien miesto  gatvėse ir parkuose galima pamatyti vis daugiau žmonių su šiaurietiškomis lazdomis. Tie, kam jau teko išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą, žino, kad tai ne tik itin malonus užsiėmimas, bet ir labai geras būdas siekiant pagerinti savo sveikatą ir sustiprinti kūną.

 

About Gedas

Leave a Reply